Friday , July 10 2020
Home / Sport / Covid-19/Futbollisti dhe e dashura dalin pozitivë, ja çfarë shkruajnë

Covid-19/Futbollisti dhe e dashura dalin pozitivë, ja çfarë shkruajnë

Paulo Dybala ka konfirmuar përmes instagramit se aid he e dashura e tij janë prekur nga koronavirusi, duke u bërë kështu futbollisti i tretë i Juventusit që rezulto pozitiv në test.

“Përshëndetje të gjithëve. Dua t’ju infromoj se morëm përgjgijet e testit dhe të dy, unë dhe Oriana kemi rezultuar pozitiv”, shkruan futbollisti argjentinas.

“Për fat të mirë jemi në gjendje perfekte. Faleminderit për mesazhet”, vijon ai.

Dybala dhe e dashura e tij Oriana Sabatini ishin future në vetizolim në shtëpinë e tyre në Torino. Që nga koha kur Rugani u zbukua si i pari futbollist i Serisë A, i prekur nga koronavirus më 11 Mars./Opinion.al

 

Check Also

Emrat/ Dy lojtarë të Partizanit infektohen me koronavirus

Dy lojtarë të Partizanit janë konfirmuar me koronavirus. Lajmi është bërë i ditur nga vet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *