Friday , June 5 2020
Home / Sport / Luiza Gega ka një mesazh për shqiptarët në ditët e koronavirus

Luiza Gega ka një mesazh për shqiptarët në ditët e koronavirus

Atletja dhe kampiona shqiptare Luiza Gega ka një mesazh për të gjithë shqiptarët në këto ditë të vështira, kur i gjithë globi po përballet me përhapjen e koronavirusit.

Në një kohë kur shëndeti ka marrë rëndësinë dhe vëmendjen maksimale, Gega u thotë të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat antikoronavirus, ndërsa sugjeron që koha në shtëpi të shihet si moment për të shijuar qëndrimin me familjen.

Kujtojmë se numri i personave të prekur nga koronavirus në Shqipëri ka mbërritur në 123, ndërkohë që 5 pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv./Opinion.al

 

Check Also

Grushte ndaj lojtarit serb, Federata kroate merr vendimin për Eros Grezdën

Sport Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al >> KËTU Federata kroate e futbollit ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *