Friday , April 3 2020
Home / Lajme / Diaspore / Nëna e Rita Orës bënë thirrje që të qëndroni në shtëpi

Nëna e Rita Orës bënë thirrje që të qëndroni në shtëpi

Vera, nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, përmes një video të pubilkuar ka bërë thirrje që të qëndroni në shtëpi në këto ditë të vështira të përballjes me koronavirus, shkruan albinfo.ch.

Duke bërë të ditur se është psikologe dhe se i duhet të kthehet në punë ajo tha:

“Ju lutemi qëndroni në shtëpi dhe ndiqni udhëzimet që të mund t’ju ndihmojëm dhe të jeni të sigurt. Ju dua të gjithëve”.

Rita e ndau videon në Instagramin e saj, por nuk shtoi asnjë koment shtesë.

The post Nëna e Rita Orës bënë thirrje që të qëndroni në shtëpi appeared first on Albinfo.

Burimi i lajmit: Linku

Check Also

Negativ është rezultati për koronavirus i foshnjës, nëna e të cilës ishte pozitive

Alsat 2020-04-02T21:30:40+02:00 Negativ është rezultati i foshnjës së lindur më 30 mars nga nëna e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *