Friday , June 5 2020
Home / Sport / Ronaldo “thyen” karantinën – Opinion.al

Ronaldo “thyen” karantinën – Opinion.al

Duket se për shkak të famës dhe popullaritetit, Christiano Ronaldo i ka lejuar vetes të thyejë një rregull të rëndësishëm të këtyre ditëve, karantinën.

Në media është shpërndarë një foto, teksa ylli portugez i futbollit shihet duke shëtitur me partneren e tij dhe fëmijët me karroca, në Portugali.

Duke perfituar nga dita me diell, çifti ka bërë një shëtitje në qytet, ndonëse shihen të distancuar dhe pa praninë e personave të tjerë./Opinion.al

Check Also

Grushte ndaj lojtarit serb, Federata kroate merr vendimin për Eros Grezdën

Sport Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al >> KËTU Federata kroate e futbollit ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *