Friday , July 10 2020
Home / Sport / Video/ Në izolim me të dashurën, ja si e kalon kohën lojtari i Ajax-it

Video/ Në izolim me të dashurën, ja si e kalon kohën lojtari i Ajax-it

Përhapja e koronavirusit ka bërë që shumë njerëz të qëndrojnë mbyllur në shtëpi, duke shkaktuar stres dhe lodhje psikologjike.

Por, mesa duket  për futbollistin argjentinas të Ajax-it, Tagliafico, nuk është aspak i mërzitshëm qëndrimi në shtëpi.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale, teksa ruan formën fizike dhe argëtohet me të dashurën e tij./ Opinion.al

Check Also

Emrat/ Dy lojtarë të Partizanit infektohen me koronavirus

Dy lojtarë të Partizanit janë konfirmuar me koronavirus. Lajmi është bërë i ditur nga vet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *