Saturday , May 30 2020
Home / Lajme / Diaspore / Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Një nder ndeshjet interesante të cilat do të zhvillohet sot është edhe ajo ndërmjet Freiburg dhe Werder Bremenit.

Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare, ndërsa tek Bremeni në 11shen startuese gjendet edhe ylli kosovar, Milot Rashica.

Ja formacionet zyrtare:

The post Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen appeared first on Albinfo.

Burimi i lajmit: Linku

Check Also

Gjendja e jashtëzakonshme vazhdohet edhe për 14 ditë të tjera – ALSAT-M

Alsat 2020-05-30T13:38:08+02:00 Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Sigurisë është sjell vendim për vazhdimin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *