Friday , July 10 2020
Home / Sport / Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

Sport


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU

Sot është hedhur shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshjet e para do të luhen në 2 korrik, ndërsa ndeshjet e kthimit në 15 korrik.

Kukësi-Teuta dhe Bylis-Tirana janë skuadrat që do të përballen për një vend në finalen e kompeticionit të dytë për nga rëndësia në futbollin shqiptar.

Finalja e Kupës së Shqipërisë do të zhvillohet më 2 gusht./Opinion.al

Check Also

Emrat/ Dy lojtarë të Partizanit infektohen me koronavirus

Dy lojtarë të Partizanit janë konfirmuar me koronavirus. Lajmi është bërë i ditur nga vet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *