Friday , July 10 2020
Home / Lifestyle / Parashikimi i motit, 20 Qershor 2020

Parashikimi i motit, 20 Qershor 2020

Parashikimi i motit, 20 Qershor 2020

June 20th, 8:07amJune 20th, 8:07am

-Jetë dhe Stil

Sipas MeteoAlb, moti i qëndrueshëm do të sjellë dominim të kthjellimeve në zonat perëndimore gjatë paradites.

Ndërsa në orët në vijim vranësirat do të bëhen të dukshme duke sjellë reshje shiu në zonat Veriore dhe Verilindore.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por rriten në mesditë duke regjistruar vlerën minimale në qytetin e Ersekës me 12°C, ndërsa vlera maksimale do të shënohet në qytetin e Lezhës me 32°C.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 45km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’//www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-69688130-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);
ga(‘require’, ‘displayfeatures’);
ga(‘set’, ‘campaignSource’, ‘Facebook’);
ga(‘set’, ‘campaignMedium’, ‘Social Instant Article’);
ga(‘send’, ‘pageview’, {title: ‘Instant Articles’});

_atrk_opts = { atrk_acct:”f5Rhi1agq800Ef”, domain:”opinion.al”,dynamic: true};
(function() { var as = document.createElement(‘script’); as.type = ‘text/javascript’; as.async = true; as.src = “https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js”; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })();


© 2020 Opinion.al

Burimi i lajmit: Linku

Check Also

Horoskopi 20 Qershor, zbuloni shenjat me fat

Symbols of zodiac and horoscope circle, astrology and mystic signs. Vector illustration. Horoskopi 20 Qershor, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *