Friday , July 10 2020
Home / Lifestyle

Lifestyle

Horoskopi 20 Qershor, zbuloni shenjat me fat

Symbols of zodiac and horoscope circle, astrology and mystic signs. Vector illustration. Horoskopi 20 Qershor, zbuloni shenjat me fat June 20th, 8:02amJune 20th, 8:02am -Jetë dhe Stil Dashi Ky është momenti ideal për të bërë njohje të reja, pasi suksesi është i garantuar. Në punë do të shfaqni shumë energji. …

Read More »

Parashikimi i motit, 20 Qershor 2020

Parashikimi i motit, 20 Qershor 2020 June 20th, 8:07amJune 20th, 8:07am -Jetë dhe Stil Sipas MeteoAlb, moti i qëndrueshëm do të sjellë dominim të kthjellimeve në zonat perëndimore gjatë paradites. Ndërsa në orët në vijim vranësirat do të bëhen të dukshme duke sjellë reshje shiu në zonat Veriore dhe Verilindore. …

Read More »

E rrallë, shtyhet ndarja e çmimeve Oscar

Organizatorët e ceremonisë së Oscar-ëve kanë vendosur ta shtyjnë ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar për vitin 2021 me 2 muaj pikërisht për shkak të virusit Covid-19. Akademia e Shkencave dhe Arteve në Shtetet e Bashkuara, njoftoi se ka shtyrë eventin për 25 prill të vitit të ardhshëm, nga 28 …

Read More »

Foto/ WhatsApp gati opsionin e ri

Life Style Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al >> KËTU WhatsApp ka nisur të shtojë opsionet të reja për përdoruesit.  Deri më tani kufizimet e tij nuk të lejojnë ta përdorësh në më shumë se dy aparate, duke u bërë pengesë për personat me volum pune shumë më të …

Read More »